Atsiliepimai

Labai rekomenduoju. Patarė, kaip geriau padaryti ir kokybiškai viską padarė. Ačiū labai, Mindaugai!

Evelina N.

Paslauga atlikta: 2022-06-26.

Malonus, profesionalus, tvarkingas ir operatyvus žmogus. Paskambinau, iš karto sutarėm konkretų laiką situacijos įvertinimui, tuomet patiems darbams, jokių „šiaip užsiėmęs, bet pažiūrėsiu, gal kitą savaitę galėsiu, gal negalėsiu, gal paskambinsiu, gal nepaskambinsiu”, kas ypač aktualu, kai spaudžia laikas. Matosi, kad kliento situacija Mindaugui rūpi, stengėsi darbus atlikti taip, kad kuo estetiškiau atrodytų padarant kuo mažiau žalos apdailai. Žino, kad daugiabučiai yra priešo teritorija ir dirbant laiptinėje reikia tą daryti itin atsargiai, su kaimynais bendrauti maloniai, sveikintis. Dar pliusas už tai, kad pagyrė mano katiną. Darbu likom patenkinti tiek aš, tiek žmona, tiek katinas. Drąsiai rekomenduoju.

Julius

Atlikta paslauga: 2022-04

Skambinome keliems elektrikams, tačiau jie tempė gumą, vis nerasdavo laiko arba pamiršdavo. Paskambinus Mindaugui ir pasakius problemą buvo sutarta diena ir laikas. Atvyko greitai ir sutartu laiku. Identifikavo problemą ir pasiūlė sprendimo variantus. Visus savo darbus ir pasiūlymus aiškiai išaiškino, tarėsi, o ne piršo savo nuomonę. Dirba profesonaliai, gerai ir greitai. Rekomenduoju !!!

Veronika Nesterovaitė

Atlikta paslauga: 2022-03

Puikiai atliko darbus žino ką daro, pilnai rekomenduoju.

Egidijus Stanys

Atlikta paslauga: 2022-03

Labai operatyvus ir profesionalus ekspertas, viską sutvarkė greitai ir kokybiškai. Labai rekomenduoju!

Giedrius Liutkus

2022 03 17

Meistras atvyko tą pačią dieną, sutartu laiku. Greitai identifikavo ir išsprendė problemą. Labai malonus ir preciziškas profesionalas į kurį tikrai kreipsiuosi ir ateityje.

Lina Gaidelytė

Atlikta paslauga: 2022-03

Labai atsakingas, profesionalus, išmanantis savo darbą ir domisi naujovėmis rinkoje! Darbas atliktas puikiai, profesionaliai, kruopščiai! Ko gero tokiu atsakingu specialistu savo srityje šiais laikais yra reta. Tikrai rekomenduoju vertinantiems kokybę ir sąžiningumą. Įrenginėjo naujai statomo naujo namo pilną elektros vidinę ir aplinkos instaliaciją. Likome labai patenkinti, ir dėkingi, rekomenduoju. Pagarbiai Vladimiras

Vladimiras

2022 03 08

Nuostabus meistras! Įrenginėjo elektros darbus komercinės patalpose, likome sužavėti. Mindaugas išpildė mūsų lūkesčius 100% ir dar daugiau! Ačiū Jums už kokybiškai ir tvarkingai atliktą darbą!

Liepa Musneckė

2021 03 29

Didelis ačiū už atliktus darbus.Tai tikrai meistras išmanantis savo sritį,kuriam nekliuna sunkiau išsprendžiamos situacijos.Reikalui esant kreipsiuos vėl ir rekomenduosiu kitiem.

Zita Talandienė

Man asmeniškai Mindaugas buvo profesionaliausias ir išskirti požiūri į darba turintis asmuo.
Darbai buvo susiję ir su sprendimu sudėliojimu, su ju realizavimu. Viska atliko išskirtinai gerai ir viršijo lūkesčius!
Tęsiu bendradarbiavima ir toliau.
Rekomenduoju!

Laurynas Valiunas

Smulkūs elektros darbai, 2022-11
Viskas vyko kaip ir buvo sutarta pirmu skambučiu. Garaže pakeitė elektros skaitiklį, įrengė rozetes ir elektros jungiklį

Rytis Burokas

Elektros skydinės montavimas, 2023-02

Palikite atsiliepimą